Kulp Belediyesince Düzenlenen Dama Turnuvası Oynanan Final Karşılaşması ile Sona Erdi

 Kulp Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen Dama turnuvası oynanan Final karşılaşmasıyla sona erdi.

  Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gören Kulp Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünce organize edilen dama turnuvası oynanan final karşılaşması ile sona erdi. Dama turnuvası final karşılamasında rakibini yenen Halil YAZICI birinci olurken , Faik GÖNGÜR ikinci, Hasan YAZICI’da üçüncü oldu. Dama turnuvasında dereceye giren oyuncular seyirciler tarafından alkışlanarak tebrik edildi.

 Kulp Kaymakamımız ve Belediye Başkan vekilimiz Mustafa GÖZLET “ Düzenlemiş olduğumuz dama turnuvasına katılmış olan tüm oyuncularımıza ve büyük bir heyecanla müsabakayı izleyen tüm Dama severlere çok teşekkür ederim. Turnuva boyunca başarılı oyunlar sergileyip dereceye giren oyuncuları tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

 Dama turnuvasında dereceye giren oyunculara Kulp Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet ŞİMŞEK,  Pasur Belediyespor Antrenörü Edip CAN  ve Ziraat Oda Başkanı Uğur AKDENİZ tarafından çeşitli hediyeler takdim edildi.

Kulp Belediyesince organize edilen dama turnuvası katılımcılar ve Dama severler tarafından takdirle karşılanarak , bu tarz organizasyonların ilçeye renk kattığı ifade edildi.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir