DARGEÇİT MHP İLÇE BAŞKANLIĞI ÇOCUKLARI SEVİNDİRDİ


DARGEÇİT MHP İLÇE BAŞKANLIĞI ÇOCUKLARI SEVİNDİRDİ
Milliyetçi Hareket Partisi Dargeçit İlçe Başkanlığı Ramazan Bayramı öncesi yoksul ve dar gelirli çocuklara bayram sevinci yaşattı.
Maddi durumu düşük olan önceden tespit edilen ailelerin çocuklarına ayakkabı ve elbise yardımında bulunuldu. Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Mehmet Faruk Doğan’ın girişimleri ile bayram öncesi maddi durumu düşük olan ailelerin yaklaşık 800çocuğuna ayakkabı ve elbise dağıtıldı.
Ayakkabı ve elbiseleri Dargeçit merkez ve kırsal mahallelerinde ikamet eden yoksul ve dar gelirli ailelere teslim eden İlçe Başkanı Mehmet Faruk Doğan, bu tür yardımları sürekli yaptıklarını belirterek, her zaman vatandaşların yanında olacaklarını aktardı.
Evleri tek tek gezerek yardımları çocuklara ulaştıran Başkan Doğan konu hakkında şu ifadelere yer verdi;
“Pandemi nedeniyle evlerinde çıkamayan çocuklarımızı ziyaret edip hediyelerimizi vererek şimdiden bayramlarını kutladık. Amacımız Bayram öncesi çocuklarımızın bir nebzede olsa yüzlerini güldürmekti. Vatanımızın teminatı, bugünün küçükleri, yarının büyükleri olan pırıl pırıl, tertemiz çocuklarımıza hediyeler dağıtırken yüzlerindeki tebessüm her şeye değerli olduğuna şahit olduk. İnşallah yaptığımız sosyal sorumluluk projemiz ilçemize örnek olur. Yardımlarımız sadece bayramda değil her zaman kendi imkanlarımız çerçevesinde devam edecektir.”
Çocukların mutlulukları yüzlerinde okuyan çocuklar yapılan yardımlar için Başkan Doğan’a ve beraberindekilere teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir