MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDEN ÖĞRENCİLERE KIRTASİYE VE GİYSİ DESTEĞİ

MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDEN ÖĞRENCİLERE KIRTASİYE VE GİYSİ DESTEĞİ

Mardin Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı, “Bir Sosyal Sorumluluk Projesi” kapsamında, Kovid-19 nedeniyle kademeli olarak başlatılan 2020-2021 eğitim öğretim yılı için ilkokul ve ortaokul öğrencilerine kırtasiye ve giysi desteğinde bulundu.

Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığına bağlı ekipler ile Türkiye’nin birçok ilinde farklı üniversitelerde öğrenim gören Hempa Çocuk Derneği gönülleri ile birlikte, Midyat ilçesinde İstiklal, Gelinkaya, Yeşilöz ve Hacı Nuri- Makbule Yeşilmen ve Ömerli ilçesinde ise Tekkuyu, Beşikkaya ve Kayabalı kırsal mahallelerindeki ilk ve ortaokulları ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Mahmut Demirtaş’ın selamlarını öğrencilere ileten ekipler, “Bir Sosyal Sorumluluk Projesi” kapsamında yanlarında getirdikleri kırtasiye seti, mont, atkı, bere ve eldiven hediye etti.

Hediyelerin mutluluğunu yaşayan ve sevinçleri gözlerinden okunan öğrenciler, başta Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Mahmut Demirtaş’a ve emeği geçenlere teşekkür ettiler.

MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir