BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ÇOCUK AKTİVİTE VE SPOR MERKEZİ AÇILIYOR

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ÇOCUK AKTİVİTE VE SPOR MERKEZİ AÇILIYOR

Mardin Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı, 7-10 yaş arası çocuklar için Çocuk Aktivite ve Spor Merkezini açıyor. Kayıtlar, 26 Ekim 2020 tarihinde başlayacak.

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Spor Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından, dünya ve Türkiye’de başlayan yeni tip korana virüs salgını nedeniyle aktivitelerine ara verilen Çocuk Aktivite ve Spor Merkezi (Kulüp Başak) kapılarını 7-10 yaş aralığında çocuklar için yeniden açıyor.

Kovid-19 salgını ile mücadele kapsamında alınan tedbirlerin uygulanacağı Çocuk Aktivite Ve Spor Merkezinde çocukların, gelişimsel evrelerini destekleyen, sanatsal yönlerini keşfetmeyi sağlayan, zihinsel gelişimlerini güçlendiren ve hayal güçlerinin sınırlarını zorlayan, “Koordinasyon, kardiyovasküler, dans atölyesi, zekâ oyunları, teknolojik oyunlar” gibi eğitimler verilecek.

Öğretmenevi yanında bulunan Kulüp Başak’a kayıtlar 26 Ekim 2020 tarihinde başlayacak. Kayıtlar Kulüp Başak’ta yapılırken velilerden 1 adet kimlik fotokopisi ile 1 adet kayıt formu istenecek.

Çocuk Aktivite ve Spor Merkezi, ücretsiz bir şekilde çocuklara hizmet verecek.

MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir