YAMAN: “ DEFNE’YE DE BÖYLESİ BİR MİTİNG YAKIŞIRDI!”

Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman; 19 Haziran’da Defne Sevgi Parkı’nda gerçekleşen Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce mitingi ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Defne’nin; seçim rekorlarının yanında mitingler rekorunu da kırdığını ifade eden Başkan Yaman: “ Sayın Cumhurbaşkanı Adayımız Muharrem İnce’nin; Hatay’a ve tüm Türkiye’ye Defne’den seslendiği miting; katılımı, coşkusu ve umudu ile mitingler rekoru kırmıştır. Tüm Hatay’lıların tek yürek olduğu, insanların apartman çatılarından alkışladığı, caddelere sığamadığı Muharrem İnce Mitingi; demokrasinin, özgürlüğün, adaletin, güzel güneşli günlerin habercisi olmuştur. Türkiye’nin umudu, halkın sesi, güvencesi Muharrem İnce; seçilmesi halinde ilk bir hafta içinde başlayıp 100 gün içinde yapacaklarını ilk kez Hatay’da açıklamış; Defne İlçemizde gerçekleştirdiği mitingin diğer tüm mitinglerden farklı olduğunu vurgulayarak bu iş TAMAM demiştir. Defne’ye de böylesine 360 derecelik çepeçevre miting yakışırdı. Tüm Hatay’a, Hatay’lılara kocaman yürekleri için gönülden teşekkür ediyorum. Rekorlar kenti Defne; bu seçimde kendi rekorunu kıracak ve aydınlık geleceğin meşalesini elinde tutmaya devam edecektir.
24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27.Dönem Milletvekili Genel Seçimi’nde herkesi sandık başına; huzuru, adaleti, özgürlüğü ve barışı savunmaya davet ediyorum.” dedi.

 

 

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir