TÜRKİYE’NİN İLK ROMAN MİLLETVEKİLİ’NDEN BAŞKAN BÜYÜKERŞEN’E ZİYARET

2015 seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Milletvekili seçilen Türkiye’nin ilk, Avrupa’nın üçüncü roman milletvekili Özcan Purçu, seçim çalışması için geldiği Eskişehir’de Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.
Eskişehirli roman vatandaşlar ile buluşmak üzere Eskişehir’e gelen Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Milletvekili Özcan Purçu, CHP Eskişehir İl Başkanı Rabia Akman ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti. Eskişehir’deki romanların 24 Haziran’da sandığa giderek oyunun CHP’den yana olacağına inandığını ifade eden Purçu “Eskişehir, Başkan Büyükerşen’in büyük gayreti ile Türkiye’nin örnek kentlerinden biri haline geldi. İnanıyorum ki 24 Haziran’da burada yaşayan roman vatandaşlarımız da birleştirici üslubu ile Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Muharrem İnce ve partimize oy vereceklerdir” dedi.
Türk siyasi tarihinin en önemli seçimlerinden birine çok az kaldığını ifade eden Başkan Büyükerşen, roman vatandaşların sorunlarını TBMM’de dile getiren Purçu’ya nazik ziyareti için teşekkür etti.

 

 

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir