SAADET PARTİSİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI ADANA TİCARET ODASI MECLİS BAŞKANI İSMAİL ACI’YI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

Saadet Partisi Birinci Sıra Milletvekili adayı M. Çelebi Keyhıdır ve GİK Üyesi Yakup Budak, Saadet Partisi ikinci sıra Milletvekili adayı Ahmet Beyaz, Adana Ticaret Odası Meclis Başkanı İsmail Acı’yı makamında ziyaret etti.
Ziyarette yaklaşan 24 Haziran seçimleri ve ülke gündemindeki meseleler hakkında karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu. Saadet Partisi Adana 1. sıra milletvekili adayı M. Çelebi Keyhıdır, Saadet Partisi’nin seçimlere çok iyi hazırlandığını ve Saadet kadrolarının bu seçimden galip çıkmak istediğini vurgulayarak şunları söyledi:” Adana’mıza ve ülkemize hizmet etmek için büyük idealler taşıyan tüm üyelerimizle birlikte çalışmalarımıza devam ediyoruz. Saadet Partisi, Milli Görüş hareketinin bayrağını hiç bırakmadan politika üretmekte ve halkımızın refah seviyesini yükseltmek için çalışmaktadır. Adil bir düzen kurmak için gerekli donanıma ve bilgiye sahip olan Saadet Kadroları bugünkü siyasi arenada pek çok önemli kişiyi yetiştirmiş ve milletimiz için daima fedakarlıktan kaçınmadan azimle çalışmıştır.”
Saadet Partisi milletvekili adaylarını ve GİK üyesi Yakup Budak’ı ağırlayan Adana Ticaret Odası Meclis Başkanı İsmail Acı, ziyaretlerinden dolayı Saadet Partili yöneticilere teşekkür ederek, seçimlerde başarılar diledi. Gündeme dair konuların masaya yatırıldığı ziyarette ülke sorunları ve çözüm önerileri hakkında konuşuldu. Saadet Partili milletvekili adayları Acı’ya çalışmalarında başarılar dileyerek teşekkür etti.

 

 

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir