HBB’NİN EĞİTİME VERDİĞİ DESTEK İLE BAŞARI ARTIYOR

Hatay’ın her ilçesinde eğitim ve öğretime verdiği destek doğrultusunda adından sıkça söz ettiren Hatay Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığına bağlı HBB Destek Eğitim Merkezi, öğrencilerin derslerine destek olmak ve sınavlarda daha başarılı olmalarını sağlamak aracıyla eğitim vermeye devam ediyor.

 

ÖĞRENCİLER BAŞARILARINA GÖRE YERLEŞTİRİLİYOR

 

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğünün mevzuatları çerçevesinde okula devam eden 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12. sınıf öğrencileri ile 12. sınıftan mezun olan öğrencilere deneme sınavları gerçekleştiren eğitmenler, öğrencilerin seviyelerini belirliyor ve daha kaliteli bir eğitim almaları amacıyla da öğrencileri başarılarına göre sınıflara yerleştiriliyor.

 

Merkezde 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12. sınıf öğrencileri ile 12. sınıftan mezun olan öğrencilere belirli zaman aralıkları ile konu tarama testleri, hafta içi ve hafta sonu gruplarına deneme sınavları yapılarak öğrencilerin genel durumlarını değerlendiren eğitmenler, her seviyedeki öğrenciler için oluşturulan etüt sınıfları ile öğrencilere ekstra çalışma ortamı sağlıyor.

 

ÖĞRENCİLER VE VELİLER BAŞKAN SAVAŞ’A TEŞEKKÜR ETTİ

 

Öğrenciler ve veliler, ücretsiz kurs ve deneme sınavları imkânlarını sağlayan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşekkürlerini iletti.

 

 

EBRU BEKEN

NOVA  MEDYA

GRUP BAŞKANI

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir