M.ÇELEBİ KEYHIDIR RAMAZAN BAYRAMINI KUTLADI

Saadet Partisi Adana 1. sıra milletvekili adayı M.Çelebi Keyhıdır Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı, Keyhıdır şunları kaydetti:
“Dini bayramlarımız, birlik ve beraberliğimizi en içten duygularla hissettiğimiz, sevinçlerimizi paylaştığımız müstesna günlerimizdir.
Bizleri sevgi ve muhabbet bağları ile birleştiren, ortak değerler ekseninde birlik ve beraberliğe sevk eden bayramlarımız, çocuk-yaşlı demeden herkesi mutlu kılan nadide günlerdendir. Aile fertleri, akrabalar, dost ve arkadaşlar bir araya gelerek özlemleri giderir, her türlü dargınlıklar böyle günlerde son bulur. Rabb’imizin rahmetine, mağfiretine vesile olan Ramazan ayı, pek çok ibadetin yapıldığı özel bir aydır. Ardından gelen Ramazan Bayramı da bir o kadar özeldir. Dostlukların ve arkadaşlıkların, kardeşliklerin güçlendiği Ramazan Bayramı; ülkemizin huzur, güven ve mutluluğuna; hoşgörü fikrinin güçlenmesine, tüm insanlık için barışın tesis edilmesine katkı sağlamaktadır. Ramazan Bayramı’nın başta tüm halkımıza ve İslam alemine sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini temenni eder, saygılar sunarım.”

 

 

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir