Akyürek, şehit ailelerini de şehitleri de unutmadı

 

           Önceki Dönem Konya Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Konya Milletvekili Adayı Tahir Akyürek, Kule Site AVM, Konya Şehitliği, Şehirlerarası Otobüs Terminali, Kültürpark’ta bulunan seçim çadırı ve şehrin ana arterlerinde süsleme yapan gençleri ziyaret ederek, istişarelerde bulundu.

ŞEHİT AİLELERİNİN HER ZAMAN YANINDAYIZ

Akyürek, ilk ziyaretini Kule Site AVM’ye gerçekleştirdi. Vatandaşlara karanfil dağıtan Akyürek, 24 Haziran seçimlerinde Güçlü Türkiye yolunda destek istedi. Kule Site AVM ziyaretinin ardından Akyürek, Konya Şehitliğini ziyaret ederek, şehit aileleriyle görüştü. Akyürek, daha sonra şehit mezarlıklarına karanfil bırakarak, dua etti. Akyürek, şehit ailelerinin kendilerini bırakılan emanet olarak gördüklerini, her zaman yanlarında olduklarını söyledi.

Günün üçüncü ziyaretinde ise Akyürek, Şehirlerarası Otobüs Terminalinde yolcular ve çalışanlarla bir araya geldi. Ramazan Bayramının huzurlu bir şekilde geçmesini dileyen Akyürek, otobüs şoförlerine, yolcuların canlarının emanet edildiğini hatırlatarak, hız limitini aşmamaları uyarısında bulundu.

           DURMAK YOK YOLA DEVAM

Kültürpark’ta bulunan seçim çadırında teşkilat üyeleriyle de bir araya gelen Akyürek, Ramazan Bayramının Türkiye için, İslam alemi ve tüm insanlık için hayırlar getirmesini temenni ederek, “Yoğun bir çalışma dönemi yaşıyoruz. Aynı tempoyla seçim çalışması da devam ediyor. Özellikle AK Parti teşkilatlarımız, gençlerimiz, kadınlarımız, ana kademe ve diğer birimlerimiz çok yoğun bir çalışma yürütüyorlar. Ramazanda olduğu gibi bayramda da bu çalışma devam edecek. Bayramda ilçelerimiz, köylerimiz, sokaklarımız ve mahallelerimiz ziyaret edilecek. Bu konuda milletimizin aydınlık bir geleceğe ulaşması için büyük Türkiye yürüyüşünün aksamaması için, dünyada gelişmelerin dışında kalmamak için, Türkiye olarak dimdik durmak ve elimizden gelen destekleri oluşturabilmek için 24 Haziran seçimleri önemli… 24 Haziran’da Türkiye’de yeni bir yapı oluşuyor. Cumhurbaşkanlığı Başkanlık Sistemiyle Türkiye’de artık yatırımlar çalışmaların, hizmetlerin daha farklı bir noktaya taşınması Türkiye’nin çok daha farklı bir ufka doğru yürüyüşünün devam etmesi, bir şahlanış dönemini gerçekleşmesi için büyük bir fırsat ortaya çıkıyor. Kuruluş dönemi, diriliş dönemi tamamlandı. Artık şahlanış dönemindeyiz. Ramazan Bayramını ülkemizin şahlanış dönemine vesile olmasını, 24 Haziran seçimlerinin de ülkemizin Büyük Türkiye yürüyüşünün devam edeceği bir süreç olmasını diliyoruz. Bu duyguyla tüm Konyalı hemşerilerimizin Ramazan Bayramını tebrik ediyorum. Tüm teşkilatlarımıza, tüm dava arkadaşlarımıza; Ramazan boyunca devam ettirilen yoğun mesai için teşekkür ediyoruz. 24 Haziran’a kadar da ‘Durmak Yok Yola Devam’ diyoruz” dedi.

 

Günün son ziyaretini ise Akyürek, AK Parti İl Başkanı Hasan Angı ile birlikte şehrin ana arterlerinde bayrak süslemesi yapan teşkilat üyeleriyle bir araya geldi. Seçim çalışmaları kapsamında emeği geçen teşkilat üyelerine teşekkür eden Akyürek, Bayramlarını kutlayarak, birlik ve beraberlik çağrısında bulundu.

 

 

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir