Başkan BELOVACIKLI’dan Aile Yemeği

Gerze Belediye Başkanı Osman BELOVACIKLI, her sene olduğu gibi bu sene de Belediyemiz Personeli ve ailelerine iftar daveti verdi.

    Lobisinden odalarının tamamına, restaurantından havuz başına kadar komple yenilenen ve modernize edilen Geruze Hotel’de verilen iftar davetine TBMM Divan Üyesi CHP Sinop Milletvekili Barış KARADENİZ, Belediye Başkan Yardımcımız Ahmet AYDIN, CHP Sinop İl Başkanı Barış AYHAN, CHP Gerze İlçe Başkanı İlknur KARA, Belediye Meclis Üyeleri, Kurum ve Daire Amirleri, Köy ve Mahalle Muhtarları ile birlikte personelimiz katıldı.

    Belediye Başkanımız Osman BELOVACIKLI tarafından verilen davette yemekten ara sıcağına ve tatlısına kadar hiçbirşey eksik olmazken Geruze Hotel personelinin çabukluğu ve profosyonelliği davete katılanlar tarafından büyük takdir topladı. TBMM Divan Üyesi CHP Sinop Milletvekili Barış KARADENİZ bütün masaları dolaşıp davetlilerle tek tek sohbet ederken Milletvekilimize ilgi her zaman olduğu gibi oldukça yoğun yaşandı.

  İftar davetinin ardından Belediyemiz İmamı Aykut ÇAKIR tarafından yemek duası yapılırken devamında Belediye Başkanımız Osman BELOVACIKLI kısa bir konuşma gerçekleştirdi.Her sene olduğu gibi katılımın git gide arttığı davet için emeği geçenlere teşekkür eden Belediye Başkanımız konuşmasının devamında; “Her Ramazan Ayı’nda bir araya gelerek orucumuzu açıyoruz.Mübarek Ramazan Ayı’nın kardeşlik, birlik ve beraberlik olgusunu sizlerin sayesinde devam ettiriyoruz.Davetimize katıldığınız için kıymetli misafirlerime teşekkürlerimi sunuyorum.Hotel olarak baştan sona yenilenen ve profosyonelleşen kadrosuyla Sinop civarında ki en iddialı otel konumuna gelen Geruze Hotel eksiksiz ve muazzam bir sunum gerçekleştirdi.Ben emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.” Dedi.

    Belediye Başkanlığı olarak iftar davetinde eksiksiz sunumuyla göz dolduran Geruze Hotel ailesine teşekkür eder, katılan personelimize saygılar sunarız.

 

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir