SAADET PARTİSİ GENEL BAŞKANI ADANA’YA GELİYOR

Saadet Partisi Adana İl Başkanı Mustafa GÖZÜTOK yaklaşan seçimler dolayısıyla Adana’da düzenlenecek seçim mitingi hakkında bir basın açıklaması yayımladı. GÖZÜTOK’un açıklaması şöyle:

“Saygıdeğer Adanalı Hemşehrilerimiz,

24 Haziran seçimleri yaklaşmakta, ülkemiz için önemli bir dönüm noktasına girmekteyiz. Halkımızın sandıkta vereceği oylarla gerek meclisimiz gerekse de Cumhurbaşkanımız belli olacaktır. Ülkemize uzun yıllardır hizmet eden Milli Görüş teşkilatlarımız bu seçime büyük önem vermekte ve azami gayretle çalışmalarını sürdürmektedir. Siz değerli halkımızla bir arada olmak ve ülkemizin geleceğini inşa etmek için seçim öncesi miting programları ile ülkemizin ve yerelde Adana’mızın sorunlarını ve çözüm yollarını konuşacağız. Bu vesileyle

Saadet Partisi Genel Başkanı Bilge Başkan Sayın Temel Karamollaoğlu, 7 Haziran 2018 bugün saat 18:00’de İstasyon Meydanında seçim mitingi ve iftar programı dolayısıyla siz değerli halkımızla buluşacaktır. Tüm katılımcılar iftar yemeğine davetlidir. Yolların trafiğe kapalı olması nedeniyle konvoy halinde tur yapılmayacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

 

EBRU BEKEN

NOVA  MEDYA

GRUP BAŞKANI

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir