TBMM BAŞKANI İSMAİL KAHRAMAN, OSMANİYE BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ

Türkiye Büyük Millet Meclisi ( TBMM) Başkanı İsmail Kahraman Osmaniye Belediyesini ziyaret et.
Bir dizi ziyaret ve açılışlar için Osmaniye’ye gelen TBMM Başkanı Kahraman Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara’yı makamında ziyaret et.
TBMM Başkanı İsmail kahramanı, Belediye Binası girişinde Belediye Başkanı Kadir Kara, başkan yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri ve belediye personeli karşıladı.
Belediye Başkanı Kadir Kara, makam girişinde Devlet Bahçeli Alt Geçidi ve Meydan Düzenleme, Masal Park ve Yeşilyurt mahallesinde uygulanacak olan TOKİ kentsel dönüşüm projelerinin maket üzerinde TBMM Başkanı Kahraman’a tanıtımını yaptı.
Daha sonra başkanlık makamında ağırlayan Belediye Başkanı Kara, TBMM Başkanı İsmail Kahraman’a, Osmaniye Belediyesi’nin hayata geçen projeleri, hali hazırda devam eden projeleri ve hayata geçecek projeler hakkında bilgiler verdi. Ziyaret sonunda Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, ziyareten duyduğu memnuniyet dile getirerek TBMM Başkanı Kahraman’a hediye takdim et.
Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmail Kahraman, misafirperverliğinden ve gösterdikleri ilgi alakadan dolayı Başkan Kadir Kara’ya teşekkür et. TBMM Başkanı Kahraman’ın Osmaniye Belediyesi ziyaretinde Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, Osmaniye Milletvekilleri Ruhi Ersoy, Mücahit Durmuşoğlu, Suat Önal, Korkut Ata Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Türk, MHP ve Ak Parti
Osmaniye Milletvekili Adayları,MHP Osmaniye İl Başkanı Melih Loş ve yönetimi, Ak Parti İl Başkanı Hamza Tor ve yönetimi ile Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz hazır bulundu.
EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir