Bakan Zeybekci Muhtarlarla Biraraya Geldi

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli’de İlçe Kaymakamları, mahalle muhtarları ve İl Müdürleri ile istişare toplantısı düzenledi.

Valilik konferans salonunda düzenlenen toplantıya Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci, Valimiz Hasan Karahan, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, daire müdürleri ve muhtarlar katıldı.

İlk olarak Pamukkale İlçesi mahalle muhtarları ile biraraya gelen Bakan Zeybekci; Muhtarlardan mahallelerindeki sıkıntı ve sorunlar hakkında bilgi alarak, sıkıntıların çözülmesi için ilgili daire müdürleri ile çalışma yapacaklarını söyledi.

Ardından Merkezefendi İlçesi mahalle muhtarları ile toplantıda biraraya gelen Bakan Zeybekci; Muhtarlardan mahallelerinde yapılması gereken işler ve yaşanan sıkıntılar hakkında bilgi aldı. Sıkıntıları tek tek not alan Bakan Zeybekci ilgili daire müdürleri ile sorunları değerlendireceklerini ve gereken çalışmaların yapılacağını söyledi.

 

 

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir