AYHAN YAVUZ; “FİRAVUN ZİHNİYETLİ KATİL İSRAİLİ VE AMERİKAYI TÜM İSLAM VE İNSANLIK ÂLEMİ ADINA ŞİDDET VE LANETLE KINIYORUM”

AYHAN YAVUZ; “FİRAVUN ZİHNİYETLİ KATİL İSRAİLİ VE AMERİKAYI TÜM İSLAM VE İNSANLIK ÂLEMİ ADINA ŞİDDET VE LANETLE KINIYORUM”

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, ABD’nin büyükelçiliğini Kudüs’e taşıma kararını Gazze sınırında protesto eden Filistinlilere İsrail askerlerinin açtığı ateş sonucu 55 Filistinlinin şehit olması, 2 bin 771 Filistinlinin yaralandığı insanlık dışı katliam ile ilgili kınama mesajı yayınladı.

Başkan YAVUZ kınama mesajında; “14 Mayıs 2018 tarihi itibariyle tüm Dünya, İsrail’in ve Amerika’nın insanlık dışı, canice katliamını dehşetle izledi.

ABD Büyükelçiliğinin Kudüs’e taşınmasını ve İsrail’in kuruluş yıl dönümü olan Nekbe’nin (Büyük Felaket) 70. yılını protesto etmek için İsrail sınırında bulunan Gazzeli Müslüman kardeşlerimizi, genç, yaşlı, çoluk, çocuk, kadın, erkek demeden katletmiştir.

İnsanlıktan nasibini almamış İsrail’li canilere hatırlatmak isterim ki! “Ebu Cehillerin, Ebu Süfyanların, Ebu Leheblerin ve Firavunların başlarına gelen, Ebabil kuşları başta olmak üzere birçok felaketler ve bunların neticesinde yok olan ATALARININ akıbeti dünyada da hüsran olmuştur, ahirette de mükafatları Cehennem azabı olacaktır.

Şunu da çok iyi bilmelidirler ki, yüce yaradan “Onlar ne kadar uğraşırsa uğraşsın, ben dinimi tamamlayacağım” buyurmuştur.

Yüce Rabbimizin bu sözünden anlaşılacağı üzere, kıyamet zamanının ye’cüc – me’cücü, firavun zihniyetli katil İsrail’i ve Amerika’nın İslamı ve Müslümanları yok etme çabaları boşunadır.

En nihayetinde bu caniler yaptıkları zalimlik ve katilliklerinden dolayı cehenneme, Şehit ettikleri masum din kardeşlerimizde cennete gidecektir.

Yaşanan bütün bu katliamlar şunu bir kez daha açıkça ortaya çıkarmıştır ki, Türkiye İslam’ın son ordusu olan ülkesi olmuştur.

Hal böyle iken ve Yüce rabbimize hamdolsun ki, İslam’ın son ordusunun komutanı, zalimlerin karşısında, mazlumun yanında olan, tüm dünyaya insanlık ve medeniyet dersi veren Yüz yılın tek Dünya lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı ülkemize, tüm Müslümanlara ve hatta bütün dünyaya nasip etmiştir.

Yaşanan bütün bu insanlık dışı katliamlar, özellikle İsrail ve Amerika’nın davranış ve tutumları şu gerçeği bir kez daha kabul ettirmiştir ki, “RECEP TAYYİP ERDOĞAN SADECE TÜRKİYE’NİN DEĞİL, TÜM DÜNYANIN KADERİ OLMUŞTUR”

Müslüman iri olmalı, diri olmalı, bir olmalı, birlik olmalı, Müslüman uyanık olmalı, gafletten uyanmalı, Ayet-i celilede emredildiği gibi Kardeş olmalı.

Bir kez daha “KIYAMET ZAMANININ YE’CÜC – ME’CÜCÜ, FİRAVUN ZİHNİYETLİ KATİL İSRAİLİ VE AMERİKAYI TÜM İSLAM VE İNSANLIK ALEMİ ADINA ŞİDDET VE LANETLE KINIYORUM” dedi.

 

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir