FIRAT ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ 2017-2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MEZUNİYET TÖRENİ YAPILDI…

Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni, Fırat Üniversitesi Kesik Köprüde bulunan İletişim Fakültesi Amfi Salonunda yapıldı.

Düzenlenen mezuniyet törenine, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Cebeci, İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Aydın Çelik, İnsani ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sadettin Tonbul, Öğretim üyeleri, mezun öğrenciler ve aileleri katıldı.

İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Aydın Çelik, dereceye giren öğrencileri tebrik ederek, iletişim alanında yeni öğrencileri mezun etmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Mezuniyet töreninde konuşan Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ ise genç iletişimcilere seslenerek, “Üniversitenizle ve eğitim gördüğünüz hocalarınızla asla bağlarınızı koparmayınız. Bu gurur gününüzü tüm kalbimle kutluyor, hepinizi gözlerinizden öpüyorum” diye konuştu.

Mezuniyet Töreni programı, başarı belgeleri ve dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesinin ardından kep atma töreni ile son buldu. 

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir