Başkan Atila 3. Sanayi Sitesi esnafıyla buluştu

Bornova’da proje ve hizmetler vatandaşlarla birlikte belirleniyor. Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila Üçüncü Sanayi Sitesi esnafını da ziyaret ederek görüş ve önerilerini dinledi. 3. Sanayi Sitesi Yönetimi’nin geleneksel kuru fasulye etkinliğine de katılan Başkan Atila, dürüst şekilde hizmet veren esnafın her zaman yanında olduklarını söyledi.

 

“Ortak Akıl” buluşmaları kapsamında 3. Sanayi Sitesi esnafı ile buluşan Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila projelerini anlattı. Görüş, öneri ve istekleri dinledi. 3.Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Dönmez ile birlikte esnafın dükkanlarını ziyaret eden Atila birlik ve beraberlik mesajları verdi. Ziyaretlere 3. Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu üyeleri de katıldı.

Başkan Atila daha sonra 3. Sanayi Sitesi Yönetimi’nin geleneksel kuru fasulye etkinliğine de katıldı. Bornova’nın her yerinde yaşam standartlarını yükseltme hedefi doğrultusunda çalıştıklarını belirterek, “Dürüst şekilde halkımıza hizmet veren esnafımızın her zaman yanındayız. Ülkemizin bu zor günlerini ancak birlik ve beraberlik içinde olarak atlatabiliriz. Biz her konuda ‘ortak akıl’ ve ‘birlikte yönetim’ ilkelerinden yanıyız” dedi.

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir