MİMARLAR ODASI YENİ YÖNETİMİNDEN BAŞKAN YILMAZ’A ZİYARET

MİMARLAR ODASI YENİ YÖNETİMİNDEN BAŞKAN YILMAZ’A ZİYARET

Mimarlar Odası Bursa Şubesi Yeni Başkanı Ömer Faruk Şahin ve yönetim kurulu üyeleri, Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Mimarlar Odası Gemlik Şubesi Başkanı Betül Arı’nın da eşlik ettiği ziyarette, Yeni Başkan ve yönetimi yapmak istedikleri projeleri hakkında Başkan Refik Yılmaz’ı bilgilendirdi.

Ziyarette konuşan Mimarlar Odası Bursa Şubesi Başkanı Ömer Faruk Şahin “Odamızın amacı mimarlık hizmetleri üzerine üyelerinin yaşadığı sorunların aşılması için işbirliği içerisinde sorunlara çözüm üretilmesini sağlamaktır. Gemlik Belediyesine her zaman destek olmaya hazırız” dedi. Yeni yönetim olarak kent adına üzerlerine düşeni yapmaya hazır olduklarını söyleyen Şahin, doğru projelerle kent yapılanmasına katkı sunmayı hedeflediklerini belirtti.

Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz da, “Şehirleşmeden parklara, kısacası her türlü yaşam alanlarının planlanması, mimarların çalışmaları ile oluşuyor. Mimarların bir konuya bakışı ve bize sundukları projeler çok önemli. Yerel yönetimler olarak ortaya koyduğumuz her projede mimarlarımızın görüşlerinden faydalanıyoruz. Bizler yerel yönetim anlayışımızda şeffaflık kadar ortak akılla da vurgu yapıyoruz. Dışarıdan gelen, kentte yaşayan bütün odalarımız bizim için çok önemli. Şehrimizin gelişmesi adına bize sunulan her öneriyi dikkate alıyoruz” diye konuştu. Yeni Başkan ve Yeni Yönetim Kurulu üyelerinin çalışmalarında başarılar dileyen Başkan Yılmaz, ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.

Yapılan konuşmaların ardından ziyaret sohbet ortamında devam ederken karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Günün anısını çekilen fotoğraflarla ziyaret sona erdi.

 

MUSTAFA DİNÇEL
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN YARDIMCISI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir