DEFNE BELEDİYESİ EKİPLERİNCE EVLER PIRIL PIRIL

Defne Belediyesi’nin sosyal belediyecilik anlayışıyla hizmete sunduğu, fiziksel güçsüzlük, sağlık sorunları ve ekonomik yetersizlikler nedeniyle evlerinin temizliğini sağlamakta zorluk yaşayan vatandaşların evlerinde gerçekleştirdiği temizlik çalışmaları devam ediyor.

İhtiyaç sahibi vatandaşlardan gelen talepler ve yapılan tespitler ile Defne Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerce gerçekleştirilen evde temizlik çalışmaları ile vatandaşlar için yaşanılabilir, temiz ve sağlıklı bir ortam oluşturuluyor.

Evini temizleyecek fiziksel güçte olmayan vatandaşları oldukça rahatlatan ve mutlu eden bir uygulama olan evde temizlik hizmeti ile ekipler, bir evde yapılması gereken her türlü temizlik çalışmasını yapıyor; kullanılmayacak durumda olan hurda eşyaların da tasfiyesini gerçekleştiriyorlar.

Vatandaşların yaşadıkları evleri tertemiz ve hijyenik bir hale getiren ekipler, işlerini severek ve gönülden yaptıklarını ifade ederek çalışmalarını gelen talepler doğrultusunda sürdürecekleri açıklamasında bulundular.

MUSTAFA DİNÇEL
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN YARDIMCISI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir