Karaisalı’da Kuvayi Milliye coşkusu

DCIM100MEDIADJI_0084.JPG

Adana Büyükşehir Belediyesi ve Karaisalı Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği Geleneksel Kuvayi Milliye Şenlikleri’nde sevilen sanatçılar Osman Tunç, Yıldız Çam, Grup Göktürk ve Gül Ahmet Yiğit konserler verecek.

Karaisalı’da Kuvayi Milliye coşkusu

Adana’nın Karaisalı İlçesi’nde milli birlik ve beraberliği pekiştirmek, yörenin kültürel ve tarihi değerlerini tanıtmak amacıyla organize edilen Geleneksel Kuvayi Milliye Şenlikleri, 22 Nisan Pazar günü gerçekleştirilecek.  Adana Büyükşehir Belediyesi ve Karaisalı Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği Geleneksel Kuvayi Milliye Şenlikleri’nde sevilen sanatçılar Osman Tunç, Yıldız Çam, Grup Göktürk ve Gül Ahmet Yiğit konserler verecek.
SÖZLÜ VE ASLAN EVSAHİPLİĞİ YAPACAK
Geleneksel Kuvayi Milliye Şenlikleri, saat 10.30’da Karaisali Stadı’nda başlayacak. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan’ın evsahipliğinde yapılacak kutlamalarda Yörük çadırlarında yöresel yemekler ikram edilecek. Mehteran konseriyle başlayacak kutlamalarda Karaisalı’nin kültürel ve tarihi değerlerini tanıtan sergiler açılacak. Onbinlerce Adanalı’yı buluşturacak Geleneksel Kuvayi Milliye Şenlikleri’nde sevilen sanatçılar Osman Tunç, Yıldız Çam, Grup Göktürk ve Gül Ahmet Yiğit, ücretsiz halk konserleri verecek.
KARAİSALI’YA ÜCRETSİZ TOPLU TAŞIMA HİZMETİ
Adana Büyükşehir Belediyesi, Karaisalı’daki şenliklere katılacak vatandaşların ulaşımını kolaylaştırmak amacıyla 22 Nisan Pazar günü saat 09.00’dan itibaren merkez Seyhan İlçesi Çifte Minareli Camii önünden ücretsiz toplu taşıma hizmeti verecek.

MUS AFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir