Üniversite Öğrencilerine Ayakkabı Boyacılığından Zirveye Çıkışını Anlattı

: Üniversite Öğrencilerine Ayakkabı boyacılığından zirveye çıkışı anlattı

 

Girişimci İş adamı ve yazar İbrahim Toru, Harran Üniversitesi öğrencilerine “Ayakkabı Boyacılığından Zirveye” tırmanma başarı hikâyesini anlattı.

Harran Üniversitesi Genç Girişimcilik Kulübü tarafından Osmanbey Kampüsü Mühendislik fakültesi amfisinde düzenlenen programa konuşmacı olarak katılan Girişimci İş adamı ve yazar İbrahim Toru öğrencilere deneyim ve tecrübelerini anlattı.

 

Programın açılışında konuşan Harran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Ali Sarıışık, Üniversite olarak kulüplere büyük önem verdiğini ve öğrencileri bu anlamda teşvik ettiklerini söyleyerek, Öğrencilerin daha iyi bir yıl geçirmeleri için spor kültür ve sanat etkinlikleri çerçevesinde bahar şenlikleri için hazırlık yaptıklarını açıkladı.

Yapılan programa ev sahipliği yapan Kulüp başkanı Şeyhisa Koşdaş ise “Bu programda Şanlıurfamızın değerli iş adamı ve yazarlarından olan İbrahim Toru bey efendiyi üniversitemizde misafir ettik. Kendisi de öğrenci kardeşlerimize verdiği hediyelerle bizleri mutlu ettiler. Kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Açılış konuşmalarının ardından söz alan İbrahim Toru geçmişe dair hayat hikayesinden bahsetti.

Toru; “Hayatta doğruluktan, dürüstlükten, sadakatten ödün vermeden sabırla çalışılınca insanın hayatta başaramayacağı hiç birşey yoktur” dedi.

Kariyer günleri buluşmasında Yazar İbrahim Toru, katılımcılara kendisinin kaleme almış olduğu “Nereden Geldiğimi Biliyorum” adlı kitabını imzalayarak hediye etti.

Yaklaşık olarak 2 saat devam eden programa rektör yardımcısı Prof.Dr. Ali Sarıışık, Teknokent müdürü Prof.Dr. Kasım Yenigün, Saadet partisi Haliliye ilçe başkanı Halil İbrahim Geylan, öğretim elemanları ve çok sayıda öğrenci katıldı.

MUS AFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir