TÜMSİAD Hatay Şube ve Beşir Derneği Suriye’de Yapılan Yardımlar Konusunda Hatay Valisi Sn. Erdal Ata’ya Bilgilendirme Sunumu Yaptı

TÜMSİAD Hatay Şube ve Beşir Derneği Suriye’de Yapılan Yardımlar Konusunda Hatay Valisi Sn. Erdal Ata’ya Bilgilendirme Sunumu Yaptı.

TÜMSİAD Hatay Şube Başkanı Doğan Gülsüren ve Beşir Derneği Genel Müdürü Fatih Sarıyar Suriyeye yapılan yardımlar konusunda Hatay Valisi Sn. Erdal Ata’ ya bilgilendirme sunumu yaptı.

Beşir Derneği Genel Müdürü Fatih Sarıyar Suriye’ye Ekmek,Sıcak Yemek,Giyim ve ihtiyaca yönelik yardımda bulunduklarını Kızılay ve Afad ile koordineli çalıştıklarını Ayrıca iki mağaza ile ihtiyaç sahiplerine ulaştıklarını belirtti.

TÜMSİAD Hatay Şube Başkanı Doğan Gülsüren Beşir Derneğinin Uluslararası yardım kuruluşu olduğunu belirterek Beşir Derneğinin Suriye’de olmasının yapılan yardımların doğru yerlere ulaşması için önemli olduğunu ifade etti.

Hatay Valisi Sn. Erdal Ata yardımların doğru yerlere ulaşmasının önemli olduğunu ve bu yardımları doğru dernekler tarafından yapılmasının önemine dikkat çekerek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

MUS AFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir