Milletvekili Babaoğlu ve Başkan Özaltun’un dış mahalle ziyaretleri

Milletvekili Babaoğlu ve Başkan Özaltun’un dış mahalle ziyaretleri

 

 

TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu,Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun ile birlikte Beyşehir’e bağlı bazı dış mahalleleri ziyaret etti.

Babaoğlu, kendisine eşlik eden Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Şenol ve AK Parti  İlçe Teşkilatı mensupları ile birlikte Beyşehir’e bağlı Kuşluca, Akburun ve Sadıkhacı Mahallelerini ziyaret etti.

Yerleşim merkezlerinde mahalle muhtarları ve vatandaşlarla biraraya gelen  Milletvekili Babaoğlu, Başkan Özaltun ve beraberindeki partililer, bölgeyi yakından ilgilendiren yürütülen devlet yatırımlarıyla ilgili gelişmeler hakkında bilgilendirmede bulundu.

Yaptığı konuşmalarda, Beyşehir-Şarkikaraağaç arasında devam eden duble yol çalışmalarına değinen Babaoğlu, Kıreli ile Beyşehir arasında kalan kesim ile ilgili proje çalışmalarının sürdüğünü anlatırken, “Biliyorsunuz öbür taraftan duble yol gelmeye başladı.”diye konuştu.Babaoğlu ve Özaltun, ziyaretlerinde mahalle muhtarları ve mahalle sakinlerinden gelen talepleri de dinledi.

Babaoğlu, ilçe ziyaretlerinin diğer durağında ise Hüyük ilçesine bağlı Çavuş Mahallesi, Sonsuz Şükran Köyü ve Kıreli Mahallesi’ni ziyaret etti.

Babaoğlu, ziyaretlerinin ardından yaptığı açıklamada,  “Kendi coğrafyamızdan hemşerilerimizle biraraya gelerek hem sohbet ettik, hem taleplerini dinledik. Hemşerilerimizin kahvehanede muhabbetlerine, evlerinde çaylarına, bahçelerinde çilek mevsimi hazırlıklarına ortak olduk. Anadolu’nun köylerinde huzur var. İnsanıyla konuşunca yüzlerdeki tebessümden sen de nasibini alıyorsun. İnancım o ki kırsal kalkındıkça Anadolu’daki mutluluğumuz daha çok artacak inşallah.”şeklinde değerlendirmelere yer verdi.

MUS AFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir