Denizli Emniyet Müdürü Sayın Mevlüt DEMİR, İçişleri Bakanlığı Mensupları Eşleri Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı Üyeleri ile Buluştu

Denizli Emniyet Müdürü Sayın Mevlüt DEMİR, İçişleri Bakanlığı Mensupları Eşleri Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı Üyeleri ile Buluştu.

 

İçişleri Bakanlığı Mensupları Eşleri Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı Üyelerini karanfillerle karşılayan Denizli Emniyet Müdürü Sayın Mevlüt DEMİR,  36 vakıf üyesiyle kahvaltı programında bir araya geldi.

Denizli’nin kültüründen, tarihine, sanayisinden ulaşımına kadar her konuda sohbet ederek bilgiler veren Sayın Mevlüt DEMİR,  şehrin bütüne bakıldığında her alanda güzelliklerle dolu,  tarihin, sanayinin ve doğal güzelliklerin bir arada bulunduğu bir şehir olmasının yanı sıra  bu şehri dinamik tutan halkıyla Denizli’nin ahenk ve uyum şehri olduğunu belirtti. Bu güzel şehrin huzuru ve güvenliği için gereken her türlü tedbiri aldıklarını dile getirdi.

İçişleri Bakanlığı Mensupları Eşleri Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı Üyeleri adına konuşan Yıldız ERKAN ise Denizli’nin güven şehri olduğundan ve bu güvenin sağlanmasında Emniyetin öneminden bahsederek Denizli Emniyet Müdürlüğü personeline kolaylıklar diledi Sayın Mevlüt DEMİR’e misafirperliğinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Sohbet havasında yapılan kahvaltı programı, Emniyet Müdürü Sayın Mevlüt DEMİR’in dernek üyelerine hediyelerini sunması ve birlikte hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir