ASKON ADANA ŞUBE BAŞKANI RECEP ÇALIŞKAN POLİS HAFTASI DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYINLADI

ASKON ADANA ŞUBE BAŞKANI RECEP ÇALIŞKAN POLİS HAFTASI DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYINLADI

ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan Polis Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınladı, Çalışkan mesajında şunları söyledi:

“Kamu düzenini sağlamak için toplum adına hizmetlerde bulunan Polislerimiz, köklü bir teşkilatın mensupları olarak onlarca yıldır kanunların örnek uygulayıcılarıdır. Öyle ki, gerektiğinde kendilerini, ailelerini ve sevdiklerini vatanın huzuru için erteleyebilmektedirler. Özverili bir çalışma ortaya koyarak herkese örnek teşkil etmektedirler. Milletimizin onlara olan güveni boşuna değildir. Her daim göreve hazır ve fedakarlıktan asla kaçınmayan polislerimizin Polis Haftasını kutluyorum. Onlardan niceleri var ki, hayatlarını ortaya koydular ve şehit oldular. Polis şehitlerimize Allah’tan (cc) rahmet kalanlara sabırlar diliyorum. Onların çocukları ve geride bıraktıkları bizlere emanettir. Polis Gazilerimize de göstermiş oldukları fedakarlığın hiç bir zaman unutulmayacağını hatırlatmak isterim müsterih olsunlar zira Devletimiz toplum adına onlara ve şehit yakınlarına gereken hassasiyeti göstermektedir. STK’lar olarak bizler de üzerimize düşenleri yerine getirmek için her daim hazırız.

Bizim polisimiz başka hiç bir ulusta olmadığı kadar hoş görülü ve anlayışlıdır. Suçun önlenmesi ve suçluların adalete teslim edilmesinde önemli görevler alan Polisimiz, her türlü övgüyü hak etmektedir. Bugün vesilesiyle tüm Polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun.”

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir