YAMAN: “İŞÇİLERİMİZLE BİR AİLEYİZ.”

YAMAN: “İŞÇİLERİMİZLE BİR AİLEYİZ.”

Defne Belediyesi’nin 696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile taşeron işçilerin, belediyelerin iktisadi teşekküllerinde işçi statüsüne alınmasını kapsayan süreçte, kadrolu olmasının önünde engel kalmadığı ilan edilen işçileri, Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman ile bir araya geldi.

Akdeniz Defne Evi’nde gerçekleşen heyecanlı buluşmada Başkan Yaman, Defne Belediyesi’nde çalışan taşeron işçilerin kadroya alındığı müjdesini vererek işçilere yeni statülerinin hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Belediye şirketinde kadrolu işçi statüsüne giren personelin sevinçleri renkli görüntülere sahne oldu.

Taşerondan kadroya geçen tüm işçiler adına mutlu olduğunu dile getiren Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman: “Son derece titiz bir çalışma ile kadroya alım sürecini atlatmış bulunuyoruz. Sizler artık Defne Belediyesi ailesinin kadrolu birer üyesisiniz. Her zaman söylediğim gibi bugünde söylüyorum; Belediyemiz ne iş yapıyorsa bu kadro sayesinde yapıyor. Bizim hizmetlerimizin sahada görülen yüzü sizlersiniz. Tamamladığımız kadro süreci ile birlikte, işçilerimizin işçi haklarından yararlanmaları konusunda gerekli çalışmalar yapılacaktır. Yeni statünüzün sizlere, ailenize ve çocuklarınıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Hiç kapatmadığımız kapılarımızın sizlere daima açık olduğunu bilmenizi isterim. Ailemize yeniden hoş geldiniz.” sözlerine yer verdi.

Tüm işçiler, Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman ile hatıra fotoğrafı çekildi.

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN ASİSTANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir