Meram Gençlik Meclisi’nden anlamlı kampanya

“Siz okuyun yeter ki!”

 

Meram Gençlik Meclisi, Kütüphaneler Haftası’nda güzel bir etkinliğe imza attı. Aksaray’ın Eskil ilçesine bağlı Güneşli köyü ortaokulunda Şehit Polis Muhammet Uz adına oluşturulan kütüphane için toplanan kitaplar elden teslim edildi.

 

Meram Gençlik Meclisi Başkanı Sergen Gör, Meram Belediyesi’nin katkılarıyla topladıkları kitapları, Aksaray Eskil ilçesine bağlı Güneşli Köyü Ortaokulu’na teslim etti.

“ŞEHİDİMİZİN ADINI KÜTÜPHANEDE YAŞATIYORUZ”

Eskil Güneşli Ortaokulu İngilizce Öğretmeni Özlem Kavukoğlu, “12 Ekim 2017 tarihinde Ankara’nın Kazan ilçesinde şehit olan hemşehrimiz Polis Muhammet Uz adına okulumuzda kütüphane kurmaya karar verdik. Bir kampanya başlattık ve Meram Belediyemizin katkılarıyla toplanan kitaplar kütüphanemize teslim edildi. Kampanyamıza destek veren herkese çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

“SEN YETER Kİ OKU”

Güneşli Ortaokulu’nun bizden talepte bulunmasıyla birlikte Meram Gençlik Meclisi olarak ‘Sen yeter ki oku’ sloganıyla kitap toplama kampanyası başlattıklarını belirten Meram Gençlik Meclisi Başkanı Sergen Gör de, “1 ay boyunca topladığımız kitapları bugün Güneşli Ortaokulu’na teslim ettik. Öğrenci arkadaşlarımız yeter ki okusunlar. Biz kitap noktasında destek olmaya devam edeceğiz. Katkılarından dolayı Meram Belediye Başkanımız Sayın Fatma Toru’ya çok teşekkür ediyorum” dedi.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir