Bayındır Belediyesi Çocuk Korosu Konseri Muhteşem Geçti

Bayındır Belediyesi Çocuk Korosu Konseri Muhteşem Geçti

Bayındır Belediyesi Çocuk Korosu’nun dün akşam Yahya Kerim Onart Kültür Merkezi’nde verdiği konsere yoğun ilgi vardı. Konsere Belediye Başkanı Dr. Ufuk Sesli, Başkan yardımcıları, öğrenci velileri ve Bayındırlılar katıldı.

Müzik öğretmeni Burcu Orbahçı yönetiminde sahne alan Çocuk Korosu yaklaşık bir saat boyunca izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Beraber ve solo olarak birbirinden güzel şarkıları, tatlı yorumları ve pırpır eden yürekleri ile seslendiren çocuklar geceyi “Biz Atatürk Çocuklarıyız” adlı şarkı ile bitirdi. Bayındır Belediye Başkanı Dr. Ufuk Sesli, konserin sonunda Burcu Orbahçı’ya teşekkür ederek çiçek takdim etti.

Yaptığı konuşmada katılanları sevgi ve saygı ile selamlayan Bayındır Belediye Başkanı Dr. Ufuk Sesli, “Sevgili çocuklar bizlere çok güzel bir gece yaşattınız; hepiniz pırıl pırılsınız. Aynı zamanda sevgili anne ve babalar, sizler de böyle çocuklarınız olduğu için çok şanlısınız. Gelecekte bu grup içerisinden çıkan çocuklar çok önemli yerlere gelecek inanıyorum. Umarım bizler de o günleri görürüz.  Bundan sonra da çocuklarımız için ne gerekiyorsa yapmaya devam edeceğiz. Ben anne babalara, sevgili çocuklarımıza ve onların değerli öğretmenlerine çok teşekkür ediyorum. ”dedi.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BAŞKAN YARDIMCIS

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir