ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ 397 ÇÖLYAK HASTASINI SEVİNDİRDİ

ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ 397 ÇÖLYAK HASTASINI SEVİNDİRDİ

 

Şehitkamil Belediyesi, her 3 ayda bir çölyak hastalarına yapmış olduğu glutensiz un dağıtımını, Mart ayında da gerçekleştirdi. 9 kilodan oluşan glutensiz un ve 2 paket glutensiz makarna dağıtımı 397 çölyak hastasını daha sevindirdi.

Çölyak hastaları için her 3 ayda bir glutensiz un dağıtımı yapan Şehitkamil Belediyesi, Mart ayı içerisinde de tespit edilen 397 çölyak hastasına 9 kilodan oluşan glutensiz un ve 2 paketten oluşan glutensiz makarna dağıtımı gerçekleştirdi. Sabahın erken saatlerinde Şehitkamil Belediyesi Gıda Bankası’na gelen aileler, sırasıyla paketlerini aldı.

 

BELEDİYEMİZİN GLÜTENSİZ UN YARDIMI BİZLERİ MUTLU EDİYOR

Çocukları için glutensiz un almaya gelen aileler, “Belediyemiz tarafından her 3 ayda bir aldığımız glütensiz unu çocuklarımıza ekmek yapıp yediriyoruz. Glutensiz un çok pahalı olduğu için zaman zaman alma konusunda ve bulmada sıkıntı yaşıyoruz. Bu konuda Belediyemizin 3 ayda bir yapmış olduğu yardımlar bizleri mutlu ediyor. Bugün sabahın erken saatlerinde gelerek, paketimizi aldık. Başkanımıza yürekten teşekkür ediyoruz ve bu yardımların devam etmesini istiyoruz” diye konuştular.

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU

BAŞKAN ASİSTANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir