KARAKÖPRÜ KIRSALINDA YOL ATAĞI DEVAM EDİYOR

KARAKÖPRÜ KIRSALINDA YOL ATAĞI DEVAM EDİYOR

 

Karaköprü Belediyesi kış aylarının bitmesiyle kırsal mahallelerdeki yolları tozdan ve çamurdan arındırmak için çalışmalarına devam ediyor. İlçedeki Ağılcık mahallesiyle birlikte 160. kırsal mahallede stabilize yol çalışması yapılıyor

 

Karaköprü Belediyesi merkez mahallelerin yanı sıra kırsal mahallelerde de hizmetlerine aralıksız devam ediyor. Bugüne kadar kırsal mahallelerde çok amaçlı salon ve köy içi yol çalışmalarıyla hizmet eden Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Kırsal Hizmetler ekibi, Ağılcık kırsal mahallesiyle birlikte 160. kırsal mahalle ve mezrada köy içi yollarda malzeme serimi çalışması yaptı.

 

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Ağılcık kırsal mahallesindeki çalışmaları incelerken, kırsal mahallede yaşayan vatandaşlarla sohbet edip sorunlarını dinledi. Başkan Metin Baydilli, kış aylarının bitmesiyle kırsal ekibinin köy içi stabilize serimi çalışmalarına kaldığı yerden devam ettiğini dile getirdi.

 

Başkan Baydilli, ” Kırsal mahallelerimizi çamurdan ve tozdan arındırmak adına durmadan yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz. Ağılcık kırsal mahallemizde yapılan çalışmayı incelemek ve buradaki vatandaşlarımızla sohbet etmek için ziyarette bulunduk. İnşallah ekiplerimiz en kısa sürede buradaki köy içi yolların hepsine stabilize malzeme serip çamurlu ve tozlu yol bırakmayacaktır. Karaköprü’ deki kırsal mahalle ve mezralardan kalanlarının da köy içi yollarını tamamlayıp ilçemizde yolları yapılmamış köy bırakmayacağız. Özverili çalışmalarından dolayı kırsal ekibimize ve misafirperverliklerinden dolayı Ağılcık muhtarımıza ve köy ahalisine teşekkür ediyorum, kırsal mahallemize hayırlı olsun  “ dedi.

Başkan Baydilli, kırsal mahalledeki vatandaşlarla bir süre sohbet ederken, çalışmaların bir an önce bitmesi için ekiplere talimat verdi.

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU

BAŞKAN ASİSTANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir