Onikişubat Belediyesi, Yeni Araçlarımız Hk.

ONİKİŞUBAT BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNU GÜÇLENDİRDİ

 

Kahramanmaraş Onikişubat Belediyesi her geçen gün bünyesine bir yenilik katarak, güçleniyor. Yeni araç alımı gerçekleştirerek, araç filosunu genişleten Onikişubat Belediyesi araç parkuruna 4 adet kamyon ve 1 adet TIR dahil etti.

Hizmet alanında her gün iyileştirmeye giderek, önemli projelere imza atan Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.

 

“ Biz Onikişubat Belediyesi olarak her geçen gün daha iyisini, daha fazlasını ve daha mükemmelini sunmaya çalışıyoruz. Tabi bunları yapabilmek içinde daha fazla güce sahip olmak lazım. Bizler de bu kapsamda hizmetimize katkı sağlamak ve yapılan işlerin hızlanması açısından 4 adet kamyon ve 1 adet TIR alımı gerçekleştirerek, araç filomuzu daha zengin hale getirdik. İstiyoruz ki güzelliklerle dolu memleketimiz daha iyi noktalara gelsin. Hizmetin en iyisini alsın. Çünkü bu güzide şehir, herşeyin en iyisini hakediyor. Bu kapsamda yeni araçlarımız halkımıza, vatana, millete hayırlı olsun inşallah. Allah kazasız, belasız güzel işler yapmayı nasip etsin.”

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir