3 ilçeden havalimanına toplu taşıma hizmeti

Adana Büyükşehir Belediyesi, 23 Mart’tan itibaren Kozan, İmamoğlu ve Ceyhan’dan aktarmasız olarak Adana Şakirpaşa Havalimanı’na otobüs seferlerini başlatıyor.

3 ilçeden havalimanına toplu taşıma hizmeti

Adana kent merkeziyle ilçeler arasında toplu taşıma hizmetini 53 koltuklu, 85 yolcu kapasiteli klimalı otobüslerle sürdüren Adana Büyükşehir Belediyesi, Kozan, İmamoğlu ve Ceyhan’dan Adana Şakirpaşa Havalimanı’na aktarmasız toplu taşıma hizmeti verecek. Son durağı Taşköprü olan 401 numaralı Kozan-İmamoğlu ile 407 numaralı Ceyhan hattı otobüsleri, 23 Mart 2018 tarihinden itibaren Şakirpaşa Havalimanı’na kadar direkt yolcu taşımaya başlayacak.
TOPLU TAŞIMA AĞI SÜREKLİ GELİŞİYOR
Vatandaşların hastaneler, otogar, gar ve havalimanına kesintisiz ulaşımını kolaylaştırmak amacıyla geçen ocak ayında gece mesaini başlatan Adana Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı, ilçelerden havalimanına aktarmasız toplu taşıma hizmeti vermek için planlamasını tamamladı. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün talimatları doğrultusunda düzenleme yapan Ulaşım Daire Başkanlığı yetkilileri, son durağı Taşköprü olan 401 numaralı Kozan-İmamoğlu ile 407 numaralı Ceyhan hattı otobüslerinin güzergahını Şakirpaşa Havalimanına kadar uzattı.
ÇOK KOLTUKLU, KLİMALI OTOBÜSLERDE SEYAHAT
23 Mart’tan itibaren yürürlüğe girecek uygulamada 53 koltuklu, 85 yolcu kapasiteli klimalı, engelli asansörüne sahip otobüsler Kozan, İmamoğlu ve Ceyhan ilçelerinden aktarmasız olarak Şakirpaşa Havalimanı’na yolcu taşıyacak. Vatandaşlar, Kozan-İmamoğlu hattında 6.75 lira, Ceyhan hattında 4.50 lira ücret ödeyerek havalimanına kadar yolculuk yapabilecek.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir