Sinop İl Müftüsü Çelik’ten, Mehmet Akif Konferansı

Sinop   İl Müftüsü Çelik’ten, Mehmet Akif Konferansı

 

Sinop İl Müftüsü Ali Hayri Çelik Kargı İlçe Müftülüğü tarafından organize edilen “İstiklal Marşının kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u” anma günü nedeniyle konferans verdi.

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ile başlayan konferans, Fatih Camii İmam Hatibi Orhan Arslaner’in Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile devam etti.

Kargı İlçe Müftüsü Mehmet Yıldız açılış konuşmasının akabinde Sinop İl Müftüsü Ali Hayri Çelik tarafından ‘Bir dava adamı olarak Mehmet Akif’ konulu konferans verildi. Program, Kargı Müftülüğü Murakıbı Hüseyin İpek tarafından Mehmet Akif Ersoy ile vatan için canını veren tüm şehitlerin ruhlarına dua edilmesinin ardından son buldu.

Spor Salonu’nda düzenlenen etkinliğe İlçe Kaymakamı Emre Çifci, Sinop İl Müftüsü Ali Hayri Çelik, Belediye Başkanı Zeki Şen, İlçe Jandarma Komutanı J. Tğm. Tayfun Köksal, İlçe Emniyet Amiri Komiser Y. Deniz Demirel, İlçe Müftüsü Mehmet Yıldız, İlçe Milli Eğitim Müdürü Metin Küçükaydın, İlçe Spor Müdürü Hüseyin Karakuş, İlçe Gıda ve Tarım Müdürü Burak Coşkun, siyasi parti temsilcileri, okul müdürleri, öğretmenler ve çok sayıda öğrenci katıldı

Programın sonunda Kargı Kaymakamı Emre Çifci tarafından, Sinop İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’e çiçek takdim edildi.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir