Büyükşehir’den İstiklal Marşı’nın en güzel okuyan öğrencilere bilgisayar ödülü

Büyükşehir’den İstiklal Marşı’nın en güzel okuyan öğrencilere bilgisayar ödülü

Adana Büyükşehir Belediyesi, İstiklal Marşı’nın kabulünün 97’inci yılında düzenlenen İstiklal Marşı’nı En Güzel Ben Okuyorum Yarışması’nda birincilikleri kazanan öğrencileri diz üstü bilgisayarla ödüllendirdi.
Milli Eğitim Adana İl Müdürlüğü, Kurtuluş Savaşı’nın amacını ve ruhunu, milletin bağımsızlık ve azmini dile getiren İstiklal Marşı´nın kabul edildiği 12 Mart Günü ve Milli Şair Mehmet Akif Ersoy’u anma etkinlikleri çerçevesinde İstiklal Marşı’nı En Güzel Ben Okuyorum Yarışması organize etti. İlk genelinde ilkokul, ortaokul ve liselerde ayrı ayrı gerçekleştirilen yarışmada Adana Büyükşehir Belediye birincilikleri kazanan öğrencileri diz üstü bilgisayar ile ödüllendirdi.
Adana Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’nda düzenlenen törende Çukurova İMKB İlkokulu’ndan Elif Adıgüzel, Seyhan 15 Temmuz Şehitleri İmam Hatip Ortaokulu’ndan Şeyma Fatma Eskigölge ve Seyhan ÇEP Mes. Tek. Anadolu Lisesi’nden Leventcan Filik’e diz üstü bilgisayarlarını Başkan Hüseyin Sözlü adına Kültür Şube Müdürü Yusuf Delikoca takdim etti.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir