İŞÇİ DOSTU BAŞKAN AYHAN’A TEŞEKKÜR PLAKETİ

İŞÇİ DOSTU BAŞKAN AYHAN’A TEŞEKKÜR PLAKETİ

Şanlıurfa’nın Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan, yaptığı hizmetlerle bütün kesimlerin takdirini topluyor.Park-bahçe, temizlik, imar gibi asli faaliyetlerinin yanında kültür, sanat ve sosyal belediyeciliğe büyük önem veren Ayhan, milli ve manevi konulardaki hassasiyetleriyle de dikkat çekiyor.  Sınırın sıfır noktasındaki Akçakale’de Afrin’de süren Zeytin Dalı Harekatı’na yönelik destek kampanyalarıyla öne çıkan Ayhan, her türlü sorunuyla yakından ilgilendiği belediye çalışanlarının da övgüsünü alıyor.

Abdülhakim Ayhan, Başkan Yardımcıları Muhittin Altınsoy, Naciye Kurt, Park Bahçeler Müdürü Mustafa Ercan ve Yazı İşleri Müdürü Abdullah Çiftçi’nin de hazır bulunduğu programda, Akçakale Belediyesi’nde görevli Park Bahçeler Kırsal Hizmetler ve Temizlikte çalışan personeliyle bir araya geldi.

Türk bayraklarının açıldığı organizasyonda çalışanlarla sohbet eden Ayhan, herkesin hukuki çerçevede işine devam edeceğini müjdeledi. Belediye personeli, konuşmasını alkışladığı Başkan Ayhan’a yaptıkları hizmetlerden dolayı plaket takdim etti. Ayhan, bu zarif davranışlarından dolayı işçilere teşekkür etti.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir