Hacı Bektaş Veli derneğinden Büyükerşen’e ziyaret

HACI BEKTAŞ VELİ DERNEĞİ YENİ YÖNETİMİNDEN BÜYÜKERŞEN’E ZİYARET

Hacı Bektaş Veli Derneği’nin yeni seçilen Başkanı Cafer Onası Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükerşen’i ziyaret etti. Onası, Eskişehir’de ben değil de, biz olmak için yola çıktıklarını belirterek, “Eskişehir sevdamız sizinle ikiye katlandı” dedi.

 

      Eskişehir Hacı Bektaş Veli Derneği Başkanı Cafer Onası ve yönetim kurulu, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyaretinde bulundular.

Dernek Başkanı ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul eden Başkan Büyükerşen, kendilerini kutlayarak başarılar diledi.  Hacı Bektaş Veli Derneği Başkanı Cafer Onası, Eskişehir’de yaşayan tüm alevi canlarının selamını getirdiğini ifade ederek, kendilerine karşı gösterdiği ilgi ve destekten dolayı Başkan Büyükerşen’e teşekkür etti. Başkan Onası, birlik için, kardeşlik için ve dostluk için çalışacaklarını belirterek, “ Eskişehir’de ben değil, biz olmak için yola çıktık. Ülkemizi, vatanımızı çok seviyoruz. Eskişehir’i sayenizde çok seviyoruz. Sevgimiz sizinle ikiye katlandı. Türkiye, hatta dünyanın gözü sizin sayenizde Eskişehir’e yöneldi. Eskişehir ‘Dünya Kenti’ oldu. Biz de bundan sizin destekçiniz olarak, onur ve gurur duyuyoruz. Vehbi Koç Ödülü aldığınız için ayrıca gurur duyduk ve kutluyoruz” dedi.

Başkan Büyükerşen Hac Bektaş Veli Derneği Başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretlerinden mutluluk duyduğunu ifade ederek, “Cumhuriyetin ilkelerine en çok sahip çıkan sizsiniz, sizlerin desteği benim için gurur vericidir” şeklinde konuştu.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir