Cıva’dan Mutlu’ya açık çek…

Cıva’dan Mutlu’ya açık çek…

Genel kurullarını tamamlayan odaların başkan ve yöneticilerinin İzmir Esnaf ve Sanatkarlar  Odaları Birliği (İESOB) Başkanı Zekeriya Mutlu’ya destek ziyaretleri sürüyor.

Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İESOB Başkanı Zekeriya Mutlu’yu ziyaret eden İzmir Çiçekçiler Odası Başkanı Kazım Kış, Torbalı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cıva İsmail Akman, İzmir Fotoğrafçılar Odası Başkanı Murat Yavuz, Foça Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Koldaş ile İzmir Hamamcılar Banyocular Odası Başkanı Nafi Karaca, Birlik genel kurulunda koşulsuz Mutlu’nun yanında yer alacaklarını açıkladılar.

Açık oy atacağız

Ziyarette desteklerinden dolayı Mutlu’ya bir de plaket sunan Torbalı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cıva İsmail Akman, Birlik genel kurulunda oda yönetiminin oylarını başkan Mutlu için açık atacaklarını söyledi.

Akman, ‘Ne zaman sıkıntımız olsa Zekeriya başkanımızdan destek gördük. Hizmet merkezimizi ve aracımızı sayesinde aldık. Allah razı olsun. İzmir Birliği’ne geldik mi kendimizi evimizde hissediyoruz. Biz de üzerimize düşeni yapacağız. Yönetim kurulumla toplantı yapıp kararlaştırdık. Başkanımıza açık çek veriyoruz. Kongrede seçim kurulu için sakıncası olmazsa oylarımızı Mutlu için açık atacağız ve bu süreçte ben ve yönetim kurulum 24 saat Zekeriya başkanımızın emirlerine hazır olacağız’ dedi.

Kendisine gösterilen teveccühden mutluluk duyduğunu kaydeden İESOB Başkanı Zekeriya Mutlu ise ‘Tüm üyelerinizi kucaklayan yönetim anlayışını benimseyin, camianızda sevgiyi, saygıyı hakim kılın. Esnaf yöneticiliği fedakarlık isteyen zor bir görev. Her kesim esnaf idarecilerine destek olmalı. Ben de elimden gelenin en iyisini yaparak destek olmaya çalıştığım esnaf idarecisi arkadaşlarımın bundan sonda da yanlarında olmaya devam edeceğim.’ dedi.

Mutlu’nun emrindeyiz (ayrı kutu)

Birlik kongresi sürecinde sonuna kadar Zekeriya Mutlu’nun yanında yer alacaklarını açıklayan oda başkanları şunları söyledi:

Nafi Karaca (Hamamcılar Odası Başkanı): Bugüne kadar Zekeriya Başkanımızla yumruğumuzu hep aynı yere vurduk, bundan sonra da birlik ve beraberlik içinde hareket edeceğiz. Ahde Vefa’nın gereğidir bu. Başkanımızın sık sık dile getirdiği gibi, Vefa sadece İstanbul’da bir semt adı değildir. Zekeriya Mutlu önderimizdir.  Yeni dönemde de arzumuz kendisini tekrar Birlik Başkanı olarak görmektir.

Kazım Kış (Çiçekçiler Odası Başkanı): Odamızı kapanma noktasından Zekeriya Başkanımızın destekleri ile kurtardık. Kendisini bir baba, ağabey olarak görüyoruz. Birlikte hareket edeceğiz, Zekeriya başkanımız için bir nefer gibi çalışacağız.

Murat Yavuz (Fotoğrafçılar Odası Başkanı): Rahmetli başkanımız Reşat Akmaz’dan dolayı camiamız ile Zekeriya Başkanımız arasında manevi bir bağ bulunmakta. Kendisini çok seviyoruz. Her zaman yanındayız. Birlik genel kurulu sürecinde de emrindeyiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

Ahmet Koldaş (Foça Esnaf Odası Başkanı): Tüm desteğimiz Zekeriya Başkanımıza. Kendisinden çok memnunuz, hiç iletişim kopukluğumuz olmadı. Yeni dönemde de kendisini yeniden Birlik Başkanımız olarak görmek istiyoruz. Bu konuda bize düşen görevlerde de hep beraber olacağız.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir