Başkan Olgun Atila’dan oda başkanlarına ziyaret

Başkan Olgun Atila’dan oda başkanlarına ziyaret

“Esnaf başımızın tacı”

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, kısa bir süre önce yapılan seçimler sonrası güven tazeleyen ya da yeni göreve gelen esnaf odalarının başkanlarını ziyaret etti. “Kurallara uyan, vergisini, stopajını ödeyen esnaf Bizim baştacımızdır” diyen Başkan Olgun Atila, hiç kimseye ayrıcalık tanımadan kanunları uyguladıklarını vurguladı. Bornova Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Akkaya ise Bornova Belediyesi’nin her kademedeki çalışanının kendilerine olan yaklaşımandan çok memnun olduklarını söyledi.

Bornova Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Akkaya ile başlayan ziyaret programı; Bornova Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Yaman, Pınarbaşı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Zekai Altaş, Pınarbaşı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Mustafa Kanöz, İzmir Dökümcüler Esnaf Odası Başkanı Muzaffer Üründü ve İzmir Ayakkabı İmalatçıları Odası Başkanı Yalçın Ata ile devam etti. Ziyaretlerde Bornova Belediyesi ile esnaf odaları arasında iyi ilişkilerin nasıl daha da geliştirileceği ve birlikte yapılması gereken çalışmalar ele alındı.

“Kurallara uyan, vergisini, stopajını ödeyen esnaf Bizim baştacımızdır” diyen Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, hiç kimseye ayrıcalık tanımadan kanunları uyguladıklarını söyledi. Doğup büyüdüğü kentin belediye başkanı olarak, esnafın her zaman yanında yer aldığını vurgulayan Başkan Olgun Atila, “Bu nedenle esnafımızın işlerini kesecek her türlü girişimin karşısında olduk. Ben ne esnafın, ne de vatandaşın mağdur olmasını istemiyorum” diye konuştu.

Bornova Belediyesi’nin ortaya koyduğu proje hizmetleri yakından takip ettiklerini söyleyen Bornova Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Akkaya, “Biz, başta Başkan Olgun Atila olmak üzere tüm belediye çalışanlarından çok memnunuz. İlgili arkadaşlarımız en ufak sorunumuzla ehem ilgileniyor. Bornova esnafı adına hem bu yaklaşımınız, hem de ziyaretiniz için çok teşekkür ediyorum” dedi.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir