KARAMAN BELEDİYESİ – SEYİR TERASLARI MİLLETİMİZİN HİZMETİNDE

SEYİR TERASLARI MİLLETİMİZİN HİZMETİNDE

Karaman Belediyesi tarafından projelendirilen ve Vali Konağı arkasındaki 35 bin metrekarelik alanda yapımı tamamlanan Seyir Terasları milletimizin hizmetinde. Seyir Terasları vatandaşların kullanımına açıldı.

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, yapımı tamamlanan Seyir Terasları’nda incelemelerde bulundu. Seyir Terasları’nın vatandaşların kullanımına hazır olduğunu ifade eden Başkan Çalışkan şu açıklamalarda bulundu; ” Son derece modern ve güzel bir mekânı daha milletimizle buluşturduk. Son dönemde hayata geçirdiğimiz sosyal ve yeşil alan projelerimizle Karaman nefes alıyor. Seyir Terasları’nda son düzenlemelerimizi tamamladık.  Vatandaşlarımız bu güzel mekânı artık kullanabilirler. Hayırlı olsun” dedi.

Başkan Çalışkan; “Bu Memleket Hepimizin, Sahip Çıkalım!”

Son yıllarda Karaman’da birçok alanda önemli yatırımlar yapıldığını ifade eden Başkan Çalışkan; ” Bizler devlet kurumları olarak vatandaşlarımızın hizmetkârıyız. Her zaman dediğimiz gibi milletimizin refah seviyesinin yükselmesi ve daha iyi şartlar altında yaşamaları için çeşitli projeleri hayata geçiriyoruz. Bu noktada önemli olan vatandaşlarımızın bu hizmetlere sahip çıkmasıdır. Özellikle kamu mallarının korunması, kamu mallarına zarar verenlerin uyarılması hepimizin vatandaşlık görevidir. Vatandaşlarımızdan parklarımızı, sosyal yaşam alanlarımızı zarar vermeden temiz ve hiç kimseyi rahatsız etmeden kullanmalarını rica ediyorum.” Dedi

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN ASİSTANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir