YEŞİLPINAR MAHALLE GEZİSİ hakkında

YAMAN: “VATANDAŞLAR İLE ARAMIZDA KURDUĞUMUZ BAĞ; HERŞEYDEN KIYMETLİ”

Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman’ın vatandaşlarla birebir görüşmelerde bulunduğu mahalle gezilerinde bu hafta ki durağı Yeşilpınar Mahallesiydi.

Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, Yeşilpınarlı vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyerek istişarelerde bulundu.

Yeşilpınar ilköğretim Okulu’nda Ana sınıf ve Ortaokul sınıflarını ziyaret eden Başkan Yaman, çocukların güvenlikleri adına yapılması gereken bahçe duvarı çalışmaları ile ilgili notlar alarak gereğinin yapılması konusunda ilgili birimlere talimat verdi.

Vatandaşlarla birebir iletişim kurma şansı yakaladıkları Mahalle Gezilerini oldukça önemsediğini ifade eden Başkan Yaman, haftanın iki üç gününü ayırdığı mahalle gezilerinde, mahalle sakinleri ile yakinen kurduğu iletişimin çok değerli olduğunu dile getirdi.

Defne halkının sorun, istek ve taleplerini yerinde dinleyip inceleyerek ortak bir çözüm yoluna gidildiğini belirten Başkan Yaman, vatandaşlarla kurduğu bağın yapılan tüm hizmetlerden önemli olduğunu ifade etti.

Yeşilpınar İlköğretim Okulu öğrencileri ile hatıra fotoğrafı çekilen Başkan Yaman, çocuklar tarafından büyük ilgi ve sevgi ile karşılandı.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir