SİNOP MİDDER DERNEĞİNDEN KIRIKHAN’A ZİYARET

SİNOP MİDDER DERNEĞİNDEN KIRIKHAN’A ZİYARET

Afrin Zaytin Dalı Operasyonu devam ederken Türkiye’nin dört bir yanından da Mehmetçiklerimize destekler artarak devam ediyor.

Çeşitli il ve ilçelerimizden toplanan yardımlar bir bir Mehmetçiklerimize ulaştırılırken dün Zeytin Dalı operasyonu kapsamında Kahraman Mehmetçiklerimizi desteklemek üzere Sinop ilimizden Kırıkhan ve Hassa ilçemize gelen Sinop Milli İrade Derneği (MİDDER) Başkanı Erol Özçelik ve beraberindeki heyet Kırıkhan Kaymakamlığı ve Kırıkhan Belediyesine bir dizi ziyaretler gerçekleştirdiler.

Önce Kırıkhan Kaymakamlığına ziyarette bulunan Midder heyeti Sinop ilinden vatandaşlarımızın destekleriyle Mehmetçiklerimize ulaştırılmak üzere gönderilen yardım malzemelerini Kırıkhan Kaymakamlığı yetkililerine teslim ettiler.

Daha sonra Kırıkhan Belediyesine ziyarette bulunan Sinop Midder Başkanı Erol Özçelik ve beraberindeki heyet Belediye Başkan Yardımcısı Ali Kurter’i Başkanlık  makamında ziyaret etti.

Afrin Zeytin Dalı operasyonunun ilçemizdeki yansımaları, askerlerimizin moral ve motivasyonu, yaralı askerlerimizin durumları ve çeşitli konularda istişareler yaparak bilgilendirmede bulunan Başkan Yardımcısı Ali Kurter  Nazikane ziyaretlerinden dolayı Sinop Midder  Başkanı ve beraberindeki heyete teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir