Sarıçam Belediye Spor Kulübü Hentbolcuları Adana birincisi oldu Başkan Akyürek,” Her evde bir sporcu olmalı.”

Sarıçam Belediye Spor Kulübü Hentbolcuları Adana birincisi oldu

Başkan Akyürek,” Her evde bir sporcu olmalı.”

Sarıçam Spor Kulübü Hentbolda bir önemli başarıya daha imza atarak Kulüpler arası Genç Kızlarda il birincisi oldular.  Büyükşehir Belediye Başkan Vekili ve Sarıçam Spor Kulübü Başkanı Ramazan Akyürek, spor yapmanın gençlere mutlu ve başarılı bir gelecek sağlayacağını belirterek, başarılarından dolayı sporcularını kutlarken,”Sarıçam’da her evde en az bir sporcu olmalı.”dedi.

Kozan Yolu üzerinde bulunan Sosyal İşler Merkezi binasında düzenlenen etkinliğe ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili ve Sarıçam Spor Kulübü Başkanı Ramazan Akyürek, Sarıçam Belediyesi Sosyal İşler Müdürü Hüseyin Ceylan, Spor İşleri Müdürü Yakup Köroğlu, Şampiyon Hentbol takımı antrenörü Zeynep Cebenay, Orhangazi İmam Hatip Ortaokulu Beden eğitimi öğretmeni Orhan Karcı, sporcular ve aileleri katıldı.

Kulüp sporcularının kazandıkları kupaları alan Ramazan Akyürek, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’ında katkılarıyla kulüplerinin 11 ayrı branşta faaliyetlerini sürdürdüğünü ifade etti. Akyürek,” Sarıçam’da bir sporcu ordusu kuruluyor. Sportif ruh ile hareket etmek çocuklarımızı ve gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korur. Büyükşehir ve Sarıçam Belediyesi olarak sizlere her zaman katkı sunmaya çalışıyoruz. Spor yapma alışkanlığı edinmek sizleri olumlu yönde etkileyecektir. Bizler, sizlerin bu millete hayırlı birer evlat olmanız için her zaman cani gönülden çabalıyoruz.  Sosyal hizmetler konusunda her şey yapmaya hazır ve her zaman emrinizdeyiz. Sizleri bugünlere getiren ve verdikleri eğitim ile tür sportif başarıyı sağlayan ailelerinize teşekkür ediyorum. Ayrıca üstün başarınızın devam etmesini temenni ediyor ve hepinizi ayrı yarı kutluyorum. Bizlerin gurur kaynağı oldunuz..”dedi.

Başkan Ramazan Akyürek,  ayrıca kulüplerindeki lisanslı sporcularının yer aldığı ve altyapılarını oluşturan Orhangazi İmam Hatip Ortaokulu minik erkek takımının da kazandıkları 2’nciliği de kutlayarak başarılarının devamını diledi.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir