Bakırçay Mutlu için kenetlendi…

 

Bakırçay Havzası’nda faaliyet gösteren 13 odanın başkan ve yöneticileri, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar  Odaları Birliği (İESOB) Başkanı Zekeriya Mutlu’yu ziyaret etti. 98 kişiden oluşan heyet, Birlik genel kurulunda Zekeriya Mutlu’nun yanında tek yürek olacaklarını deklare etti.

Bölgeyi temsilen Mutlu’ya çiçek sunan Bergama Bakkallar Odası Başkanı Mehmet Salim Söyler, ‘Şu an burada bulunan Bakırçay Havzası’ndaki 13 odanın 98 yöneticisi emrinize hazır. Bugüne kadar düğünümüzde, sünnetimizde, cenazemizde hep yanımızda oldunuz. Şimdi sıra bizde. Birlik genel kurulunda kayıtsız şartsız yanınızdayız, emirlerinize hazırız’ dedi.

Ziyarette oldukça duygulandığı gözlenen İESOB Başkanı Zekeriya Mutlu ise, omuzlarındaki sorumluluğun arttığını söyledi.

Mutlu, ‘Ahilik terbiyesi birlik olmayı, beraberce hareket etmeyi öngörür. Biz de yönetim anlayışımızda sevgi ve saygıyı hakim kılmaya, kardeşlik ve bağlılık duygularını korumaya gayret ettik. Bu düşüncelerimizi yönetici arkadaşlarımıza aşılamaya çalıştık. Bakırçay Havzası’ndaki odalarımızın ve üyelerimizin sorunlarının çözümü için Birlik olarak bizler de çalışma arkadaşlarımla, her türlü aracımızla ve imkanımızla emrindeyiz.

Burada ahde vefanın güzel bir örneğini yaşadım. Jestinize, kibarlığınıza, birlikteliğinize teşekkür ediyorum. Çok şükür ki, Cenab-ı Allah böyle güzel bir tabloyu bana yaşattı.’ diye konuştu.

Mutlu’nun neferleri olacağız..

Duygu yüklü bir ortamda gerçekleşen ziyarete katılan oda başkanları şu isimlerden oluştu: Kazım Kızılcaoğlu (Bergama Kahveciler Odası Başkanı), Mehmet Salim Söyler (Bergama Bakkallar Odası Başkanı), Yusuf Kurtuldu (Bergama Terziler Odası Başkanı), Mehmet Kızıltaş (Bergama Şoförler Odası Başkanı), Vedat Yiğit (Bergama Berberler Odası Başkan), Özcan Ala (Bergama Demirciler Odası Başkanı), Süleyman Türkoğlu (Bergama Sergiciler Odası Başkanı), Hasan Çoban (Bergama Marangozlar Odası Başkanı), Turan Gürkan (Poyracık Esnaf Odası Başkanı), Yücel Şimşek (Kınık Şoförler Odası Başkanı), Uğur Ağar (Kınık Esnaf Odası Başkanı), Doğan Çakır (Dikili Şoförler Odası Başkanı), Taner Eker (Dikili Esnaf Odası Başkanı).

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir