Meram Belediyesporlu wushucular, Antalya’da gerçekleşen Wushu Türkiye Şampiyonası’nda aldıkları derecelerle gurur kaynağı oldu.

Meram Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Meram Belediyespor’da sporcular gösterdikleri başarılarla gurur kaynağı olmaya devam ediyorlar. Geçtiğimiz günlerde Antalya’da gerçekleşen Türkiye Şehit Muhammed Oğuz Kılınç Wushu Şampiyonası’nda Meram Belediyesporlu wushucular sanda ve taolu branşlarında derece için ter döktü. Müsabakalar sonucunda minikler kategorisinde Melek Küçüktanık, Mevlana Şems Özdemir, Salih Doğru ve Hanifi Taha Acar birinci, Kardelen Amine Öden ile Aze Eslem Çelik ise ikinci oldu. Yine yıldızlar kategorisinde Sıla Özge Öden birinci olurken Bengisu Akpınar ise ikinci oldu. Gençlerde Hatice Küçüktanık birinciliğe hak kazanırken Mustafa Dede ikinci, Yusuf Karabağ ve Muhammed Halis Özdemir üçüncü oldu.

BAŞKAN TORU’DAN SPORCULARA TEBRİK

Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, Türkiye Şehit Muhammed Oğuz Kılınç Wushu Şampiyonası’nda derece elde eden Meram Belediyesporlu wushucuları tebrik ederken, “Sporun çocuklarımız etkisindeki olumlu etkisini biliyoruz. Bu kapsamda göreve geldiğimiz günden bu yana Meram Belediyespor Kulübümüze destek vermeye çalıştık ve desteklerimiz artarak devam edecek. Sporcularımız da gösterdikleri başarılarla bizim gurur kaynağımız oluyorlar. Başta sporcularımız olmak üzere hocalarımıza ve ailelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN ASİSTANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir