BBP Malatya İl Yönetimini kabul eden Başkan Çakır, MALATYA’NIN KALKINMASI VE GELİŞMESİ HEPİMİZİN GÖREVİ

BBP Malatya İl Yönetimini kabul eden Başkan Çakır,

MALATYA’NIN KALKINMASI VE GELİŞMESİ HEPİMİZİN GÖREVİ

Büyük Birlik Partisi Malatya İl Başkanı Ali Rıza Ulutaş ve Yönetim Kurulu üyeleri Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler.

Yeni yönetim olarak Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ı ziyaret ettiklerini belirten Ulutaş, “Yeni yönetim olarak göreve geldikten sonra bir takım ziyaretlerde bulunuyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımıza göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Çakır: Malatya’da hep birlikte yaşıyoruz

Büyük Birlik Partisi Malatya İl Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerine başarılar dileyen Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ise, “Siyasi partilerimiz ülkenin yönetimi ve sorunlarına çözüm noktasında kurulmuş en önemli aktörlerdendir. Bizler yerel yönetimler olarak yerel dinamiklerle kamu kurum ve kuruluşlarıyla, sivil toplum kuruluşlarıyla, siyasi partilerimiz ile diyalog halindeyiz. Onların görüş ve önerileri bizler için önemli. Malatya’da hep birlikte yaşıyoruz. Malatya’nın kalkınması, gelişmesi ve daha fazla hizmet alması Malatya’daki siyasi parti temsilcilerinin de görevi.

İllerimizin gelişmesi ve kalkınması ülkemizin daha güçlü olması demektir. Ülkemiz bir yandan Suriye’de terör örgütleri ile mücadele ederken, içerde de FETO yapılanması ile mücadele edilmektedir. Bu terör örgütleri ile mücadele ederken aslında onları oluşturan, onları ekonomik olarak destekleyen yapılarla da mücadele ediyoruz. Biz ne kadar güçlü olursak, ülkemiz ve ordumuz o kadar güçlü olur. Bizim birliğimiz ve beraberliğimiz daim olsun.” şeklinde konuştu.

Ziyaret sırasında Büyük Birlik Partisi Malatya İl Başkanı Ali Rıza Ulutaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a Osmanlı Tuğrası’nın yer aldığı bir tablo hediye etti.

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN ASİSTANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir