Beyşehir Belediyesi Kültür Merkezi’nde çocuklar eğlenceye doydu

Beyşehir Belediyesi Kültür Merkezi’nde çocuklar eğlenceye doydu

Konya’nın Beyşehir İlçesi’nde, Beyşehir Belediyesi Kültür ve Yaşam Merkezi’nde sahnelenen “Karlar Kraliçesi Elsa ve Örümcek Adam” adlı müzikli çocuk tiyatro oyununu izleyen Beyşehirli minik çocuklar adeta eğlenceye doydu.

Beyşehir Belediyesi’nin evsahipliğinde İstanbul Gösteri&Sanat Merkezi tarafından Beyşehir Kültür ve Yaşam Merkezi’nde düzenlenen, yaklaşık bir saat süren ve iki seans halinde gerçekleştirilen müzikli tiyatro oyununa aileleriyle birlikte salonu dolduran Beyşehirli çocuklar yoğun ilgi gösterdi.

Beyşehir Belediyesi, dağıttığı biletlerle çok sayıda çocuğa oyunu ücretsiz izleme imkanı sundu.

HAYAL KAHRAMANLARININ CANLI PERFORMANSI BEĞENİ TOPLADI

Hataların farkına varma ve sorumluluk alma, büyüklere saygı ve sevgi kavramlarının işlendiği oyunda, Beyşehirli minik bedenler Karlar Kraliçesi Elsa, Örümcek Adam, Arı Maya, Mickey Mouse ve Shrek gibi hayal kahramanlarıyla buluşmanın ve canlı performanslarını izlemenin heyecanını yaşadı.

Animasyon ve lazer şovlarıyla da doyasıya eğlenen çocuklar, gösterinin sonunda sahneye çıkarak hayal kahramanı Örümcek Adam’la birlikte müzik eşliğinde dans etti. Çocuklar, kahramanlarla fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun da salonda çocuklarla birlikte tiyatro oyununu izledi. Özaltun, ilçede yaşayan çocuklara yönelik olarak düzenlenen bu tür sosyal etkinlik ve faaliyetlerin bundan sonraki süreçte de devam edeceğini söyledi.

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN ASİSTANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir