BÜYÜKŞEHİR BÜLTEN (KENT KONSEYLERİ BİRLİĞİ’NDEN BAŞKAN BÜYÜKERŞEN’E ZİYARET)

KENT KONSEYLERİ BİRLİĞİ’NDEN

BAŞKAN BÜYÜKERŞEN’E ZİYARET

 

Türkiye Kent Konseyleri Birliği 9. Dönem Başkanlığı Devir Teslim Töreni için Eskişehir’de bulunan Kent Konseyleri Birliği Yürütme Kurulu Üyeleri ve Danışmanları, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

 

  1. Türkiye Kent Konseyleri buluşma toplantısı ve Dönem Başkanlığı Devir Teslim Töreni için Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen heyeti Eskişehir’de görmekten büyük bir mutluluk duyduğunu dile getiren Başkan Büyükerşen,gönüllülük esasıyla çalışan kent konseylerinin önemine değinerek birlik çalışmaları hakkında heyetten bilgi aldı.

 

Türkiye Kent Konseyleri Birliği Yürütme Kurulu Dönem Başkanı Necati Binici ise, sürdürülebilirlik adına Türkiye Kent Konseyleri Birliği Yürütme Kurulu kararı gereğince her yıl yeni bir dönem başkanının seçildiğini ve yeni dönem başkanlığını Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy’a devredileceğini söyledi. Eskişehir’de gerçekleştirdiği başarılı şehircilik çalışmalarından dolayı Yılmaz Büyükerşen’i kutlayan Binici, Başkan Büyükerşen’in Türkiye’de örnek belediye başkanı olduğunu ifade etti.

 

Birlik Başkanlığı görevini üstlenecek olan Nuray Akçasoy’a görevinde başarılar dileyen Yılmaz Büyükerşen, Eskişehir Kent Konseyi ve gönüllülerinin çalışmalarından büyük mutluluk duyduklarını belirtti.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir