YÜZLERCE ÖĞRENCİ SİNEMADA BULUŞTU

YÜZLERCE ÖĞRENCİ SİNEMADA BULUŞTU

 

-BAŞKAN FADILOĞLU, YETİMLERİ YALNIZ BIRAKMADI

Şehitkamil Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Sinema Günleri’ etkinlikleri kapsamında yüzlerce yetim çocuk aileleriyle birlikte sinema filmi izledi. Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu da yetimleri yalnız bırakmadı.

 

‘Sinema Günleri’ etkinlikleri kapsamında Şehitkamil Belediyesi Yetim Koordinasyon Merkezinden faydalanan yüzlerce yetim çocuk ve ailesi, Gaziantep M1 AVM içerisindeki Nakıp Ali Sinema Salonunda ‘Ayla’ filmini izledi. Büyük bir ilgiyle filmi izleyen yetim çocuklar ve aileleri, keyifli ve eğlenceli bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşadı. Yetimleri yalnız bırakmayarak onlarla film sonrası bir araya gelen Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, yetim çocuklarla yakından ilgilendi.

 

Filmi çok beğendiklerini ifade eden çocuklar, film dolayısıyla Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkür etti.

 

KOORDİNASYON MERKEZİ BİZİM İKİNCİ YUVAMIZ

Şehitkamil Belediyesi Yetim Koordinasyon Merkezinden yararlanan 72 yaşındaki Feride Dilbay, düzenlenen etkinliğe ilişkin değerlendirmede bulundu. Torunlarına hem annelik hem de babalık yapmak zorunda olduğunu dile getiren Feride Dilbay, “Ben, torunlarıma bakıyorum. Torunlarıma hem anneyim hem de babayım. Torunlarımın annesi de babası da yok. 2005 yılında inşaat kazasında babaları rahmetli oldu. Oğlum rahmet ettiğinde 26 yaşındaydı.  Allah, Başkanımızdan, hocalarımızdan razı olsun. Çocukları sinemaya getirdiler. Çok memnun olduk” ifadelerini kullandı

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir