O SES TÜRKİYE YARIŞMACILARI ZİYARET

“O SES”LERDEN BAŞKAN YAMAN’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

TV ekranlarında yayınlanan ‘O Ses Türkiye´ adlı ses yarışmasında önemli başarılar elde ederek Defne’yi gururlandıran Nihat Mugil ve Kadir Yeşilırmak, Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman’a teşekkür ziyaretinde bulundular.

Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman; Nihat Mugil ve Kadir Yeşilırmak’a iki Defneli olarak; kurada birbirleriyle eşleşerek rakip oldukları yarışmada sergiledikleri duruş ile Defne’yi en güzel şekilde temsil ettiklerini ve gururlandırdıklarını ifade ederek nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.

YAMAN: “DEFNELİ OLMANIN GÜZELLİĞİNE TÜM TÜRKİYE ŞAHİT OLDU”

Başkan Yaman, “Oturdukları mahallelerin dahi birbirine çok yakın olduğu Sevgili Nihat Mugil ve Kadir Yeşilırmak kardeşlerimiz, rekabet ortamında dahi gösterdikleri birlik beraberlik ve dayanışma örneği ile Defneli olma kültürümüzün güzelliğini tüm Türkiye’ye kanıtlamışlardır. Sadece ses güzelliğinin yarışıldığı bir yarışmada; dostluğun, hemşeriliğin önemini ve kıymetini de bizlere anlatan Nihat ve Kadir kardeşlerimiz gönüllerimizin şampiyonlarıdır. Her zaman destekçisi olacağımız sevgili Nihat Mugil ve Kadir Yeşilırmak’a müzik hayatlarında başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Defneli sanatçılar Nihat Mugil ve Kadir Yeşilırmak, Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman’a, O ses Türkiye yarışma süreci boyunca gösterdiği destek için teşekkür ederek: “Defne Belediyesi’nin, Başkanımızın ve Defne halkımızın gösterdikleri destek bizleri gururlandırdı. Tüm Defne Halkı nezdinde Defne Belediye Başkanımız Sayın Dr. İbrahim Yaman’a gönülden teşekkür ediyoruz. Bu desteği hissetmiş olmak kazandığımız en güzel zaferdir.” sözlerine yer verdiler.

Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, başarılı sanatçılara Defne’yi simgeleyen el yapımı taş heykel hediye etti.

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN ASİSTANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir