MASAL ŞATOSU’NDAN YARATICI DRAMA VE DUYUSAL OYUNLAR ATÖLYESİ

MASAL ŞATOSU’NDAN YARATICI DRAMA VE DUYUSAL OYUNLAR ATÖLYESİ

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Masal Şatosu’nda çocukların yarıyıl tatilinde keyif aldıkları birbirinden renkli sömestir atölyeleri sona erdi. ‘Her Şey Çocuklar İçin’ ilkesiyle çalışmalarını sürdüren Masal Şatosu’nda, 4-15 yaş arası çocuklar ve aileleri için pedagoglar, aile-çocuk yazarları ve sanatçılardan oluşan jürinin seçip onayladığı eğlenceli aktiviteler düzenleniyor.

Masal Şatosu’nda düzenlenen Yaratıcı Drama Ve Duyusal Oyunlar atölyesinde masallar eşliğinde yaratıcı drama çalışması yapıp kinetik kumla kendi minik figürlerini tasarlayan ve menekşe diken 4-5 yaşlarındaki çocuklar, aileleriyle birlikte kaliteli zaman geçiriyor. Uzman eğitmenler tarafından yaptırılan aktivitelere çocuklarıyla birlikte katılım gösteren ebeveynler keyif aldıkları bu atölyeleri düzenledikleri için Büyükşehir Belediyesi yetkililerine teşekkürlerini ilettiler.

10 Şubat Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan masal saati atölyesinde Kurbağa Prens masalı Masal Şatosu’nda çocukların dinletisine sunulacak. Devam eden atölyeler hakkında bilgi almak ve kontenjanlı atölye programlarına kayıt olmak isteyen aileler, 0222 300 00 15-16 numaralı hattan yetkililer ile iletişime geçebilirler.

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN ASİSTANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.